Centrum Techniki Rolniczej
Tel. +48 61 285 38 28
E-mail: ctr@goldoni.pl

Maszyny na boiska

Posypywarka specjalistyczna, ciągniona, samozaładowcza włoskiej produkcji model SP 140A

Maszyna sprawdza się w gęstym wysiewie granulatu na nawierzchni sztucznej ale również przy piaskowaniu boisk z trawa naturalną. Piaskarka wyposażona w 2 szerokie koła, minimalizujące ucisk maszyny na 1cm2 powierzchni. Maszyna wyposażona w system samozaładowczy, który bardzo przyspiesza pracę. Pojemnośc zbiornika 0,7m3. Szerokość robocza 140cm. Wymiary - szerokość zewnętrzna 210cm, wysokość 120cm, długość 140cm. Waga własna 560kg.


Specjalistyczna posypywarka samozaładowcza

Specjalistyczna posypywarka samozaładowcza z hydraulicznie regulowanym wysiewem przeznaczona do mikrociągników. Maszyna wyposażona w 3-punktowy układ sprzęgnięcia z ciągnikiem, łapy podporowe oraz hydraulikę regulującą pracę maszyny. Waga własna posypywarki 220kg. Ładowność 0,4m3. Szerokość robocza 120cm. Maszyna wyposażona jest w hydraulicznie sterowany wałek wysiewający.


Posypywarka specjalistyczna

Posypywarka specjalistyczna włoskiej marki SELVATICI model SQ1000 Maszyna do intensywnego wyrzutu pisaku i granulatu na boiskach ze sztuczną i naturalną nawierzchnią. Lekka konstrukcja, ruchoma podłoga, szczotka regulująca równomierny, intensywny wysyp granulatu lub piasku. Pojemność zbiornika 1m3. Masa własna piaskarki 600kg. Szerokie koła. Charakteryzująca się dużym wysiewem na metr kwadratowy, co pozwala praktycznie za jednym przejazdem uzupełnić brakujący w trawie syntetycznej granulat. Przyjmuje się, że statystycznie w butach z orlika ''wynosi się'' do 6m3 granulatu rocznie! Maszyna może służyć do piaskowania płyty naturalnej. Jest to zabieg przeprowadzany najczęściej po aeracji wgłębnej.